İletişim

Alanya Kına

Alanya Kına

Alanya Kına organizasyonları ile firmamız, kusursuz bir şekilde siz değerli Alanya Kına müşterilerimiz ile ilgilenmektedir. Kına gecesi/günü, kişilerin en özel günlerinden biri olduğu için birçok önemli detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Misafirlerin ağırlanmasından bu özel günün konseptine kadar pek çok ilgilenilmesi gereken konu bulunmaktadır. Örneğin, bu meseleler arasında misafirlere dağıtılması için hediyelik seçimi, temel konulardan biri olmaktadır. Titizlikle hazırlanan bu özel günde konuklara dağıtılacak kına hatırası, bu günün tamamlayıcısı olarak görülmektedir. Kısacası, bu özel günde dikkat edilmesi gereken küçük veya büyük pek çok konu bulunmaktadır. Bu günün öneminin farkında olan firmamız, kaliteli ve özel seçenekleriyle müşterilerimizin unutulmaz günlerini eşsiz hale getirmek için uğraşır.

Kına Gecesi Konseptleri

Son zamanlarda kına gecesi, farklı konseptlerle yapılmaktadır. Kıyafet ve müzik gibi temel önemde olan konularda bu konseptler farklılık gösterir. Birbirinden eğlenceli olan bu konseptler, kişilerin tercihine sunulmaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen konseptler aşağıda sıralanmaktadır.

  • Roman konsepti: Renkli stil ve hareketli müzikleriyle Romanlar bu konsepte ilham olmuşlardır. Bu müzik türünü ve birbirinden renkli kıyafetleri seven kişiler bu konsepti tercih etmektedir.  Bu gecede, eğlenceli müziklerle düğün öncesi stresinizi atabilirsiniz. Bu konsept kapsamında dikkat çekici renklerde kıyafetler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kına tahtı da renkli tüllerle süslenerek dikkat çekici bir gece hazırlanır.
  • Hint konsepti: Alanya Organizasyon hizmetleri arasında en çok tercih edilen konseptlerden biri olan Hint tarzı, parlak renkleri ve müziğiyle dikkat çekici bir gece yaşatır. Hint konseptli kına gecesinde, Hint kına kıyafetlerini tercih edebilir ve Hint kınası yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu gecede Hint aksesuarlarıyla kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Osmanlı konsepti: Bu konsept, en fazla tercih edilen kına gecelerinden biridir. Bu kapsamda, kıyafetler koyu tonlarda ve işlemeleri ön planda olmaktadır. Kına tahtları ise kadife ve altın varaklarla süslenebilmektedir. Ayrıca gecede ağır müzikler tercih edilebilmektedir.

Alanya Organizasyon Paketleri

Alanya Kına organizasyonlarımızla eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmenizi amaçlıyoruz. Organizasyon, ekip işidir. Tüm ekip üyelerimizle koordineli bir şekilde çalışarak bu özel gününüzün kusursuz olmasını sağlıyoruz. Gecenizin tüm detaylarıyla titizlikle ilgilenen firmamız, fiyat konusunda da uygun seçenekler sunmaktadır. Firmamızdan tercih edeceğiniz konseptler temelinde bu özel gecenize ilişkin fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Ayrıca yılın belirli zamanlarında hazırladığımız paketler hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz bizi ziyaret ederek geceye özel unsurlar hakkında görsel ve yazılı detaylı bilgi alabilirsiniz.