İletişim

Alanya Baby Shower

Alanya Baby Shower

Alanya baby shower hizmetimiz ile siz değerli anne adaylarımızı memnun edebilmek adına, Alanya Baby Shower en kaliteli ve eğlenceli organizasyon hizmetleri sunmaktayız. Dünyaya yeni bir can getirmeden önce zorlu yollardan geçen anne adaylarımıza, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir ortam hazırlamak en öncelikli işimizdir.

Baby Shower Organizasyonu Nedir?

Baby shower organizasyonları genellikle hamile olan annelerin doğumlarına 2 ay kalan süreç içerisinde yapılmaktadır. Davetlilerin annelik hakkında anne adaylarına birçok tavsiyede bulunduğu bugünde asıl amaç, anne adayının doğum yaklaştıkça artan stresli halini bir nebze de olsa azaltmak ve ona motive olmaktır.

Bu davetler bizzat anne adayı tarafından yapılabileceği gibi yakın arkadaş ve akrabalar tarafından da sürpriz bir şekilde planlanabilir. Anne adayına maddi manevi destekte bulunmak isteyen davetliler genellikle bugünde anne adayını çeşitli hediyeler sunmaktadırlar. Bu hediyeler genellikle anne ve bebek adına doğum sonrası için maddi destek niteliğindedir.

Alanya Baby Shower Nasıl Çalışmaktadır?

Alanya Organizasyon olarak baby shower hizmetimiz ile firmamızı tercih eden müşterilerimize memnun kalacakları bir hizmet sunmak en öncelikli hedefimizdir. Organizasyonlarımızı müşterilerimizin isteklerini hedef alarak, müşteri odaklı çalışmaktayız.

İstediğiniz renk ve desenlerde bulunan çeşitli balon süslemelerimiz ile baby shower partinize çok neşeli ve renkli bir hava katmaktayız. Kaliteli ve hemen sönmeyen balonlarımız dışında çeşitli dekorasyon ürünlerimiz de mevcuttur.

Dekorasyon malzemeleri doğacak olan bebeğin cinsiyetine göre dilerseniz tamamen mavi ya da pembe tonlarında kullanılabilir. Ayrıca bebeğin ismi önceden belirlenmiş ise dilerseniz isimli biblolarımız ile görüntü açısından çok daha kaliteli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Renkli gözlükler, çeşitli eğlenceli pankartlar ve duvar süslemeleri de ayrıca firmamızın düzenlemiş olduğu organizasyona dahildir.

Alanya baby shower alanında müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi olabildiğince kapsamlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Hizmetlerimiz kısaca şu şekildedir:

  • Konsept masa
  • Balon dekorasyonu
  • Kumaş dekorasyonu
  • Kaliteli ses sistemi

Firmamızı tercih eden müşterilerimizi memnun bırakmak adına daima disiplinli bir şekilde çalışmaktayız. Konsept masamızdan, balon dekorasyonumuza kadar siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizi daima kaliteli ürünler ile yapmaktayız.

Ayrıca davet etmiş olduğunuz misafirlerinize teşekkür amaçlı konsept hediyeler de sunabilirsiniz. Müşterilerimizi memnun etmek adına seçmiş olduğunuz hediyelik ürünlerden dilediğiniz adetlerde, yine seçmiş olduğunuz konseptinize özel bir hediye paketi ile sizlere sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden bütün anne adaylarımızın güzel anlarına renkli dokunuşlar ile ortak olmaktan mutluluk duymaktayız.